Конструктор ISpro – Застосування. Розширення функціоналу обліку праці та заробітної плати при роботі з віддаленими підрозділами в off-line режимі

Більшість компаній вже успішно ведуть або виконують перехід на рекомендовану нами централізовану систему обліку.

ISpro: Централізована система

Однак все-ще залишаються підприємства, які мають розподілену структуру, у яких немає технічної можливості вести централізований облік.

Їх підрозділи територіально віддалені від головного офісу і не мають постійного on-line з'єднання, а в деяких підрозділах взагалі немає стабільного інтернету.

Тому обмін інформацією (табелі, розрахункові листи, звіти) проводиться в off-line режимі за допомогою електронної пошти.

При таких особливостях об'єкта автоматизації нашими партнерами, компанією «РП Інтелект-Сервіс», реалізовані механізми обміну інформацією на Конструкторі ISpro.

1. Розсилка і прийом фактичних табелів по електронній пошті

На великих підприємствах заповнення табеля майже завжди відбувається в розрізі підрозділів. Для налагодження процесу електронного документообігу часто використовується електронна пошта. Для автоматизації створення, розсилки і отримання фактичних табелів був створений модуль Робота з табелями.

Модуль Робота з табелями дозволяє:

  • за обраними підрозділам підготувати шаблони фактичних табелів в форматі Excel для відправки по електронній пошті;
  • відправляти / приймати по електронній пошті сформовані / заповнені фактичні табелі в форматі Excel;
  • перевіряти коректність заповнення отриманих фактичних табелів з видачею протоколу перевірки;
  • формувати файли в форматі DBF з отриманих фактичних табелів в форматі Excel для імпорту в універсальних документах ISpro табелів і доплат за роботу в нічний час.

2. Завантаження додаткових даних

Додаткові функції щодо завантаження даних дозволяють:

  • імпортувати дані з файлів у форматі Excel безпосередньо в таблиці ISpro;
  • формувати файли в форматі DBF з файлів у форматі Excel для імпорту в універсальні документи ISpro різних надбавок, доплат, премій та ін.

3. Формування та розсилка розрахункових листів

Модуль дозволяє:

  • формувати розрахункові листи за обраний період по обраним підрозділам в форматі Excel;
  • розсилати навіть сформованих розрахункових листів по електронній пошті за підрозділами.

4. Призначення надбавок співробітникам

Модуль Сервісні функції дозволяє призначати співробітнику групу надбавок із зазначенням дат початку і закінчення дії за обраним підрозділу фінансування.

Особлива подяка за надані матеріали колективу компанії ПП "РП Інтелект-Сервіс" (м. Дніпропетровськ) (056) 79-402-79, 796-24-85 www.intelserv.dp.ua