Linkos Group перерахувала 27 млн. гривень Збройним Силам УкраїниУкраїнський IT-холдинг Linkos Group перерахувала 27 млн. гривень Збройним Силам України.
ІT-компанія Linkos Group- розробник програми для бухгалтерів M.E.Doc та багатьох інших, 1 березня перерахувала 27 млн. грн. на рахунок Збройних Сил України.
Співробітники компанії та партнери також на добровільних засадах залучені в загальній боротьбі з російськими та білоруськими окупантами.
Олеся Лінник, засновниця Linkos Group: "Немає жодних слів щоб висловити почуття всіх нас, українців, від того, що почалось 24 лютого. Війна, геноцид нації, спроби захопити міста та села, безперервні бомбування…
Наша армія шосту добу поспіль самовіддано відбиває атаку ворога.
В цій війні, ми, українці, залишаємося сам на сам з армією ворога, але кожен з нас став патріотом на своєму місці. Хтось відбиває черговий наступ, хтось наводить приціл на ворожій літак, хтось мужньо боронить морські кордони, хтось ставить блок-пости на своїх вулицях і дорогах до сел, хтось відбиває кібератакі…
Хлопці та дівчата, що зараз знаходяться в лавах Збройних Сил України- наша головна надія, а ми їх опора. 27 000 000 гривень для ВСУ від Linkos Group- наш внесок та підтримка тих, хто зараз на передовій. Перемога за нами! Слава Україні!"