Налаштування прав доступу на каталоги системи ISpro

Для роботи в системі ISpro  версії 7.11 повинні бути встановлені права доступу на читання і модифікацію на наступні каталоги серверної частини ISpro: Dat, Dos, Ext, Rep, Tmp, XML.

На каталоги (включаючи підкаталоги): AppServer, Cfg, Dfm, Dll, Doc, Hlp, Htm, Pic, Remote, SQL, Station, Station_t, Tools, Win, Wstay досить встановити права доступу тільки на читання для всіх користувачів.

Примітка. На каталог Dos може бути надано доступ тільки на читання, але на файл msgprot.txt повинні бути встановлені права на читання і модифікацію. Користувачу, від ім’я якого проводиться встановлення і робота служби сервера аплікацій ISpro, повинні бути надані права доступу на читання і модифікацію на каталог Dos. Користувачу, від ім’я якого проводиться відновлення резервних копій, а також створення і видалення порожніх/робочих підприємств, повинні бути надані права доступу на читання і модифікацію на каталог Dos.

Примітка. На каталог Rep може бути надано доступ тільки на читання, але користувачу, від ім’я якого проводиться створення та розробка користувацьких звітів, повинні бути надані права доступу на читання і модифікацію.

Увага. Користувачу, від ім’я якого проводиться встановлення пакетів оновлень ISpro, повинні бути надані повні права доступу на весь каталог серверної частини ISpro.