Про компанію
Програма автоматизації процесів роботи підприємства ISpro являє собою набір взаємопов'язаних модулів (підсистем). Кожна підсистема має певну самостійність, тому ISpro можна збирати виключно під потреби замовника. Завдяки гнучкому підбору функціоналу програмним комплексом здійснюється автоматизація бізнес-процесів, не обтяжена зайвим функціоналом та витратами на впровадження. Ми не робимо так звану "коробкову версію" зі стандартним функціоналом, ми адаптуємо нашу систему під потреби підприємства. Ми допоможемо обрати Ваш варіант модульного складу для вирішення саме Ваших завдань.

Компанія "Інтелект-Сервіс", створена в 1990 році й працює на ринку України. Компанія випускає програмні продукти серії ISpro (попередня назва БЕСТ)", призначені для автоматизації обліку та управління на підприємствах різних галузей виробництва, торгівлі, агропромислового комплексу, сфери послуг і в бюджетних організаціях. Ці програми створені саме українськими фахівцями. Тому в них повністю враховано законодавчі та економічні реалії держави. Візитна картка програмних продуктів - опрацювання облікових і управлінських функцій для вирішення завдань підприємства, опора на сучасні технології та найкращий світовий досвід, оперативна підтримка всіх змін в законодавстві, стійкість і надійність.

Основоположний принцип роботи компанії "Інтелект-Сервіс" - максимум можливостей за розумну ціну і максимум уваги до потреб кожного користувача. Користуються нашими продуктами й представники малого та середнього бізнесу, заводи й фабрики, міністерства і відомства, податкові та судові органи.

Пріоритетом для нас завжди були люди, наші реальні та потенційні клієнти, бажання та інтереси яких ми намагалися передбачити й максимально задовольнити. Ми продовжували розвиватися і пропонувати нові програмні продукти, проєкти, послуги, які були покликані зробити роботу бухгалтерів та управлінців зручною і максимально легкою. У результаті, «Інтелект-Сервіс» сьогодні - це великий національний розробник програмного забезпечення, продукти якого представлені в більшості секторів IT-ринку України.

Компанія «Інтелект-Сервіс»та її розробки постійно лідирують у рейтингах ділового програмного забезпечення, який складають провідними експертами цього ринку. Безліч нагород, отриманих за роки роботи, свідчать про прагнення компанії до досконалості у всіх аспектах своєї роботи.

Поширенням, впровадженням і супроводом програмних продуктів компанії на території України займається дилерська мережа організацій-партнерів. Відносини з ними будуються за принципом повної відкритості, на вигідній для обох сторін основі. Дилерам надається всебічна інформаційна та методична підтримка. Для них регулярно організовуються конференції, на яких обговорюються поточний стан, перспективи розвитку і технології впровадження програмних продуктів. Фахівці компанії "Інтелект-Сервіс" проводять навчання користувачів, регіональних партнерів, а також викладачів ВНЗ, технікумів і коледжів, що використовують програми компанії в навчальному процесі.