ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ


1990

Створення компанії «Інтелект-Сервіс» на базі МП «Виклик».

Розробка та успішне впровадження програмного забезпечення для автоматизації розрахунку заробітної плати «Проза», окремих програм «Банк», «Каса», «Склад», «Взаєморозрахунки», «Зарплата».

1991

Розроблено «Fastcalk» («Бухгалтер») - комплексна система автоматизації малих підприємств і «Бухгалтер МП» - програма бухгалтерського обліку для малих підприємств.

1992

Розпочато розробку пакета програм «Бембі +» для автоматизованого ведення бухгалтерського обліку на малих підприємствах.

1993

Впровадження в експлуатацію комплексної бухгалтерської та складської системи для малих підприємств «БЕСТ».

Система «Комплекс завдань обліку праці та заробітної плати» посіла 1 місце у ІІ конкурсі програмного забезпечення з бухгалтерського обліку та аудиту, організованому Союзом Аудиторів України.

1994

Вихід на ринок «БЕСТ - 2» - комплексної багатовалютної бухгалтерської та складської системи для малих і середніх підприємств.

Дана система бухгалтерського обліку компанії «Інтелект-Сервіс» отримала диплом лауреата конкурсу прикладних систем у галузі економіки від компанії Borland International Inc. 1994р. за дружність по відношенню до користувача.

Система «БЕСТ» стала переможцем конкурсу «КомпьюЛог-Економіка» і лауреатом IV Міжнародного конкурсу бухгалтерських програм в чотирьох номінаціях.

1995

Удосконалення програми ознаменувалося випуском нової версії «БЕСТ - 3» - комплексної бухгалтерської, складської і торгової системи для середніх і малих підприємств, яка була визнана переможцем V Міжнародного конкурсу бухгалтерських програм.

1996

«БЕСТ - Ф» - система аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства (під операційну систему Windows).

«БЕСТ - 4» - комплексна бухгалтерська, складська і торгова система для середніх і малих підприємств.

Система «БЕСТ-4» посіла I місце у конкурсі «КомпьюЛог-Економіка'96»у класі«Великі торгові системи».

1997

«БЕСТ - КПМ» - касовий програмний модуль.

«БЕСТ - 4Х» - комплексна бухгалтерська, торговельна та складська система для середніх підприємств в архітектурі «клієнт-сервер».

Система «БЕСТ-4» визнано абсолютним переможцем VI Міжнародного конкурсу бухгалтерських програм в класі «Торгово-бухгалтерські комплекси», «БЕСТ-КПМ» здобула перемогу в класі «Касові програми», «БЕСТ-Ф» стала лауреатом в номінації «Аналіз фінансово-господарської діяльності», «БЕСТ 2 +» присвоєно статус «сама практична покупка бухгалтера за 300 $».

1998

«БЕСТ - Маркетинг» - програмна система для аналізу ринку, конкурентів, ефективності реклами і планування маркетингових кампаній.

«БЕСТ - 4 Магазин» - програма автоматизації роздрібної торгівлі.

«Віддалений магазин» - програма автоматизації віддалених центрів продажів.

Випуск модуля «Виробництво БЕСТ ПРО».

Розробка програмних комплексів для прийому і подачі звітності від платників податків в державні податкові служби України. Створені «БЕСТ ЗВІТ-АРМ інспектор» і «БЕСТ ЗВІТ». Розпочато впровадження комплексу «БЕСТ ЗВІТ-АРМ інспектор» у всі податкові інспекції України.

1999

«БЕСТ - Аналіз» - інформаційно-аналітична система для керівників торговельних підприємств.

«БЕСТ - ПРО» - система управління підприємством.

«БЕСТ - План» - система автоматизації планування.

Державна комісія з цінних паперів фондового ринку почала прийом звітності емітентів виключно в електронному вигляді із застосуванням системи «БЕСТ ЗВІТ».

Усі податкові інспекції України почали вести прийом і обробку звітності від платників податків у ВО «БЕСТ ЗВІТ- АРМ інспектор».

2000

У структурі «Інтелект-Сервіс» з'явився новий підрозділ - компанія "БЕСТ ЗВІТ", яка продовжила розробку програмних комплексів для складання і подання бухгалтерської звітності в електронному вигляді.

Програмний комплекс «БЕСТ ЗВІТ» промислово експлуатується в установах Державної податкової адміністрації України.

2001

За створення і розвиток програмних продуктів «БЕСТ» в травні 2001р . Компанію нагородили Почесним Дипломом Юнеско в честь Луки Пачолі.

На Міжнародному Виставковому Форумі 2001 року "Світ торгівлі» Компанії була вручена премія «Золоті терези» в номінації «Комплексна автоматизація».

2002

Випущено новий програмний комплекс "БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС» під операційну систему Windows.

2003

Розробка і випуск нових програмних комплексів - «БЕСТ ЗАРПЛАТА» і «БЕСТ-ЗВІТ КОРПОРАЦІЯ"

Програмний комплекс "БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС» впроваджено в експлуатацію для прийому , обробки фінансових планів і показників їх виконання в Міністерстві економіки України.

Випущена версія БЕСТ-ПРО 4.03.

2004

Впровадження в експлуатацію ПО «БЕСТ ЗВІТ" до Державної судової адміністрації Україна, Міністерство Праці та соціальної політики, Міністерство промислової політики і Міністерство аграрної політики України.

Проведення I Всеукраїнської конференції керівників фірм - партнерів - офіційних представників «БЕСТ ЗВІТ»в Україні.

Випущена версія БЕСТ-ПРО 4.13.

2005

Для користувачів програмних комплексів серії "БЕСТ ЗВІТ» створена програма лояльності «Наш Клуб», членами якого стали бухгалтера та фінансові керівники компаній м. Києва. На сьогодні «Наш Клуб» налічує понад 870 бухгалтерів-користувачів наших програмних комплексів.

Почалася розробка нової версії ІС-ПРО 7.02 під СУБД SQL.

Зареєстровано «УСЦ» - «Український Сертифікаційний Центр» і розпочато робота з його сертифікації та акредитації.

2006

Державні податкові інспекції України і пенсійний фонд України почали фактичний прийом звітних форм електронною поштою з використанням програмного комплексу «БЕСТ ЗВІТ».

Доопрацювання нової версії ІС-ПРО 7.04 під СУБД ORACLE.

Програма лояльності початку дію в м. Полтаві, де був створений «Інтелект-Клуб», який об'єднав понад 70 постійних користувачів ПЗ «БЕСТ ЗВІТ» - головних бухгалтерів та фінансових директорів підприємств Полтави та області.

2007

Почав роботу "Український сертифікаційний центр" - акредитований центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Відкрито понад 50 представництв центру по всій Україні.

Випущено нову версію програмного комплексу ІС-ПРО 7.06. Вбудована мова програмування замінений на Microsoft Visual Basic Script.

Дія програми лояльності розпочато в м. Суми - відкритий Клуб сучасних бухгалтерів «Інтелект-клуб». Членами Клубу стали 55 бухгалтерів та фінансових працівників підприємств міста та Сумської області.

Компанія «Інтелект-Сервіс»стала переможцем Всеукраїнського конкурсу«Високі технології в освіті. Hi-Tech Education 2007».

Компанія була нагороджена Дипломом Міністерства освіти і науки України за інновації в розробці сучасних технічних та наочних засобів навчання.

2008

Диплом за краще рішення в сфері управління підприємством. DIGITAL WEEK HIGHLIGHT 2008.

Всеукраїнська громадська премія «Український національний олімп» в номінації «Ведучий розробник програмних комплексів».

За результатами Національного бізнес-рейтингу увійшли до п'ятірки кращих підприємств 2008 у своїй галузі «Лідер галузі 2008 року».

2009

Вийшла нова версія програмного комплексу ІС-ПРО 7.07, яка підтримує роботу з СУБД:

Випущено новий продукт ІС-ПРО Лайт - система дозволяє вести тільки облік заробітної плати.

Випущені типові конфігурації для бюджетних організацій та комерційних підприємств, які дозволяють легко стартувати і легко працювати, тому що попередньо налаштовані. Зміни в основних налаштуваннях, згідно законодавства, підтримуються розробником.

За результатами Щорічного бізнес-рейтингу «Ліга кращих» увійшли до лігу кращих підприємств 2009 у своїй галузі «Лідер економіки 2009 року».

2010

Вийшла нова версія програмного комплексу ІС-ПРО 7.08 яка підтримує двомовний інтерфейс і доопрацьовані питання доступу до даних в системі.

2011

Вийшла нова версія програмного комплексу ІС-ПРО 7.09, в якій з'явилися нові можливості при роботі в реєстрах документів та підтримка резервних копій розміром більше 2 Гб. З'явилися нові модулі «Популярне», «Аналіз руху запасів», «Центр поновлення ІС-ПРО». Значно розширені можливості підсистем «Облік студентів» та «Облік зарплати». Реалізовано новий вид представлення даних - діаграма Ганта. З'явилися нові підсистеми «Взаємовідносини з клієнтами» та «Облік комунальних послуг».

2012

Вийшла нова версія програмного комплексу ІС-ПРО 7.09, у якій з'явилася інтеграція з Active Directory, обмін повідомленнями в підсистемі «Взаємовідносини з клієнтами». Програмний комплекс отримав експертний висновок від Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Компанія «Інтелект-Сервіс» отримала статус Золотого партнера у компаній Oracle і Microsoft.

2013

В системі ІС-ПРО з'явилася можливість створювати свої власні вікна, реєстри і таблиці за допомогою модуля Конструктор. Інженерами впровадження були успішно проведені роботи із централізації бізнес-процесів Державної фіскальної служби України. Кафедра бухгалтерського обліку КНТЕУ відкрила магістерську програму з використанням програмних продуктів корпорації «Інтелект-Сервіс».

2014

Значно розширено функціонал модуля «Конструктор» і підсистеми «Облік комунальних послуг».

2015

Компанія «Інтелект-Сервіс» представила мерам з різних регіонів України унікальний програмний комплекс управління містом. Почалося впровадження єдиної системи фінансово-господарської діяльності міста у Києві та Київській області.

2016-2017

З’явилась система дистанційного навчання та сертифікації по системі ISpro. Почали випускати відеоуроки та користувальницькі нотатки. Вийшла нова версія програмного комплексу ISpro 7.11, яка підтримує роботу з СКБД:

2018

Розроблені перші модулі WEB-системи ISpro. Вийшла нова версія програмного комплексу ISpro 7.11, яка підтримує роботу з СКБД:

2019

Вийшла нова версія системи ISpro 7.12, яка зберегла свою унікальність та стала менш вибагливою до ресурсів.
Розроблені мобільні додатки, які працюють з системою ISpro версії 7.12.
ISpro: Profile - додаток, реалізований для співробітників підприємства, який дозволяє співробітнику отримати швидкий доступ до інформації про заробітну плату, накази та відпустки, та іншої персональної інформації.
ISpro: Link - додаток, завдяки якому можна отримати швидкий доступ до контактної інформації співробітників і корпоративного зв’язку на підприємстві.
ISpro: InStock - додаток, реалізований для ведення обліку ТМЦ на підприємстві.

2020

Вийшла нова версія системи ISpro 8.00, яка має новий WEB-інтерфейс, вбудований дизайнер для створення моделей BPM, а також, абсолютно новий інструмент - «Дизайнер документів».
Розроблені мобільні додатки:
ISpro: Tasks - який допомагає контролювати поставлені завдання, отримувати, переглядати, створювати і редагувати їх.
ISpro: BPM - що забезпечує ефективну роботи зі списками завдань, їх розподілом і плануванням.
За результатами національного рейтингу «Вибір року», програмний продукт ISpro отримав нагороду, як українська ERP-система року.

2021

Комплекс ISpro увійшов у ТОП-30 успішних українських брендів в історії країни по версії журналу «Власть денег».
Компанія "Інтелект-Сервіс"виступила партнером заходу XI Національний форум бухгалтерів та аудиторів "RoZOOM".

2022

Допомога Батьківщині була і залишається одним із ключових пріоритетів «Інтелект-Сервісу», розроблено та впроваджуєтся конфігурація ISpro: Збройні Сили у військових організаціях України.

Розроблено мобільний додаток ISpro: Workflow для зручного та оперативного електронного документообігу.