ISpro:Foundation - ERP для благодійних та волонтерських організацій


ERP для благодійних та волонтерських організацій

Керуйте основною діяльністю вашої благодійної організації — бухгалтерським обліком, CRM і збором коштів, розподілом гуманітарної допомоги в одному програмному рішенні. Основні функції дозволяють некомерційним організаціям розробляти та проводити соціальні кампанії, створювати та призначати завдання волонтерам, керувати членством та пожертвами тощо. Повна функція звітності дозволяє користувачам відстежувати та звітувати про ефективність кампанії та вимірювати прогрес у режимі реального часу, що допомагає ефективніше використовувати ваш персонал, час, гроші та інші ресурси за допомогою спрощених і автоматичних робочих процесів.

 


Звільніть бюджет для подальших ефективних ініціатив
Підвищення прозорості, збереження громадської довіри та виконання нормативних вимог
Оперативне оновлення, відповідність законодавству
Цінова перевага перед аналогічними системами
Інтеграція з будь-якими іншими системами
Перехід з інших облікових систем


Бухгалтерський облік та фінансова звітність

Ретельний і точний облік коштів має вирішальне значення для успіху кожної неприбуткової організації. Ми оптимізували й автоматизували ручні процеси, щоб скоротити час і зусилля та підвищити ефективність, потенціал і співпрацю вашої команди.

Наше програмне забезпечення для бухгалтерського обліку оптимізує та відстежує джерела фінансування в багатьох складних заходах, проектах і звітних періодах.

Збір коштів

Зосередьте свої зусилля зі збору коштів там, де це важливо. Можливість візуалізувати ефективність вашої діяльності з вирощування донорів дозволяє вашій команді приймати обґрунтовані рішення щодо наступних кроків і майбутньої стратегії. Збільште свій вплив за допомогою програмного забезпечення, створеного спеціально для ефективнішого та ефективнішого використання ресурсів вашої організації.

CRM

Створюйте тривалі відносини та стабільність у своїй спільноті. Управління взаємовідносинами (CRM) ISpro дає змогу:

Управління запасами

Сучасне рішення для управління запасами, яке пропонує точну видимість залишків запасів у реальному часі, ефективну організацію складу, швидкий рух матеріалів, підвищену продуктивність, оптимізовані транспортні плани.

Управління волонтерами

Волонтерство – автоматизований процес від прийому нових кандидатів до волонтерської програми. Повна інтеграція між системами бухгалтерського обліку та управління відносинами з донорами. Класифікуйте волонтерів на основі категорій, які ви визначаєте. Доступність і статус кожного волонтера можна записати разом із навичками, які він може внести.

Замовлення демонстрації