ISpro: BPM - ефективна робота зі списками завдань, їх розподілом та плануванням

Додаток ISpro: BPM реалізовано для забезпечення ефективної роботи зі списками завдань, їх розподілу та планування. Додаток містить в собі комплекс функцій, які охоплюють виконання і контроль завдань будь-якого різновиду та складності.

ISpro: BPM відрізняється зручним і адаптивним інтерфейсом. Синхронізується з підсистемою Документообіг та управління процесами / Управління процесами / Завдання Web.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДОДАТКУ:

Додаток складає список завдань та дозволяє планувати терміни їх виконання. Для цього доступні наступні види відображення завдань:

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДОДАТКУ:

Додаток реалізовано на мобільній версії платформи ISpro і може використовуватися на мобільних пристроях, і планшетах, на платформах Android і IOS.

Для користування програмою, необхідно лише завантажити додаток з Google Play або AppStore (на Вашому підприємстві повинна бути встановлена ​​ERP-система управління ISpro версії 8.00) та пройти авторизацію в особистому кабінеті.

ISpro: BPM - Ваш незамінний, корисний і надійний візуальний помічник, який має багатофункціональний інтерфейс доступний кожному!
ПРИЄМНОГО КОРИСТУВАННЯ!