ISpro: InStock - складський облік в Вашому телефоні


Використання сучасних інструментів для управління підприємством, зокрема його автоматизація, дозволяє значно підвищити ефективність усіх процесів організації.

Завдяки мобільному додатку ISpro: InStock у Вас з’явиться можливість управління та контролю над матеріальними цінностями організації за допомогою звичайного смартфону або планшета, що значно підвищить продуктивність підприємства. Наш додаток містить легкий і зрозумілий інтерфейс, з яким зможе впоратися будь-який співробітник.

ISpro: InStock має широкий функціонал і використовується для приведення у відповідність даних про наявність запасів, матеріалів та основних засобів, які є в системі, з фактичною їх наявністю на складах та матеріально відповідальних осіб, а також для забезпечення достовірності обліку і фінансового контролю господарської діяльності організації.

РОЗДІЛИ ДОДАТКУ

1. Інвентаризація запасів

Розділ "Інвентаризація запасів" використовується для приведення у відповідність даних про наявність запасів, які є в системі, з фактичною їх наявністю на складах.

Для проведення інвентаризації, створюється нова інвентаризаційна відомість, яка містить в собі дві закладки – реквізити та специфікація.

Закладка реквізити містить всі загальні реквізити документа. Специфікація містить всі позиції номенклатури по обраних групах.

Розділ дає можливість швидкого пошуку відомості по її номеру.

2. Інвентаризація основних засобів (ОЗ)

Розділ "Інвентаризація основних засобів" призначений для формування відомостей з інвентаризації основних засобів.

Відомість формується по кожній матеріально-відповідальній особі, та містить дату створення відомості, номер відомості та її результат.

По кожній відомості можна побачити її реквізити та специфікацію.

3. Номенклатура

Розділ "Номенклатура" містить список номенклатурних позицій, які використовуються на підприємстві та відображає наступну інформацію: артикул, найменування, коротке найменування, групу, одиниці виміру, штрих-код.

В розділі доступні зручні фільтри та сортування для відображення необхідної інформації.

4. Запаси

Розділ "Запаси" відображає список карток складського обліку, які використвуються на підприємстві.

5. Картотека основних засобів (ОЗ)

Розділ "Картотека основних засобів" відображає повну інформацію про наявність основних засобів на підприємстві.

Містить картки по кожному об’єкту обліку з: інвентарним номером, найменуванням, первісною вартістю, кількістю, місцезнаходженням та матеріально-відповідальними особами.

Існує функція можливості групування карток по матеріально-відповідальній особі, найменуванню або інвентарному номеру.

Можливе додавання фото до основного засобу та штрих-коду, для більш швидкого проведення інвентаризацій.

6. Звіти

Розділ "Звіти" містить графіки звітів по залишкам на складах, залишкам по групах номенклатури, залишкам в розрізі номенклатури.

7. Синхронізація

Розділ "Синхронізація" призначений для повної та точної синхронізація даних безпосередньо з базою даних системи ISpro до якого підключено додаток.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДОДАТКУ:

Додаток може  працювати в Online та Offline режимах, що дозволяє виконувати свої функціональні обов'язки без доступу в інтернет.

Доступні мови додатку – українська, російська.

Можливість встановлення фото профілю користувача.

Додаток реалізовано на мобільній версії платформи ISpro і може використовуватися на мобільних пристроях, і планшетах, на платформах Android і IOS.

Для користування програмою, необхідно лише завантажити додаток з Google Play або AppStore (на Вашому підприємстві повинна бути встановлена ​​ERP-система управління ISpro версії 8.00).

З мобільним додатком ISpro: InStock – проводьте управління, контроль та інвентаризацію якісно, ​​швидко та ефективно!

ПРИЄМНОГО КОРИСТУВАННЯ!