ISpro: Link – зробіть спілкування на роботі простішим, ніж коли-небудь раніше

ISpro: Link - мобільний додаток, завдяки якому Ви зможете отримати швидкий доступ до контактної інформації співробітників і корпоративного зв'язку на підприємстві. Використовуючи наш додаток, Ви з легкістю знайдете всі контактні дані співробітників і зможете швидко зв'язатися з ними - всі контакти, в будь-який момент, будуть у Вас «під рукою». З ISpro: Link Ви економите час та витрати, покращуючи і полегшуючи процес комунікацій і підтримуючи контакт з усіма співробітниками компанії, навіть перебуваючи поза офісом. Додаток дозволяє оптимізувати бізнес-процеси, підвищити лояльність співробітників, скоротити час на пошук контактів і оперативно вирішувати питання, які виникають.

РОЗДІЛИ ДОДАТКУ

1. Адресна книга

Завдяки розділу "Адресна книга" Ви з легкістю зможете знаходи найчастіше використовувані контакти, переглядати списки викликів, а також бачити детальну інформацію про контакт.

Розділ в своїй структурі має 3 підрозділи:Навпроти кожного контакту розташована кнопка (і), завдяки вибору якої Ви зможете побачити детальну інформацію про контакт:

- Прізвище, Ім'я, По батькові
- Підрозділ (до якого відноситься даний співробітник)
- Назва структурної одиниці
- Адреса СО
- Коротка назва СО
- Посада
- Телефон службовий
- Телефон внутрішній
- Телефон мобільний
- Адреса електронної пошти
- Фото співробітника
- Дата народження

Також, при переході в детальну інформацію контакту, який Вас цікавить, Ви зможете додати його в підрозділ «Обране» або зберегти даний контакт в телефонну книгу Вашого пристрою, що скоротить час на пошук контактних даних наступного разу.

2. Синхронізація

Розділ "Синхронізація" призначений для отримання списку контактів та нових змін в картці працівника, завдяки синхронізації з системою ISpro.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДОДАТКУ:

У налаштуваннях програми Ви можете додавати фотографію профілю і змінювати мову інтерфейсу (українська, російська).

Додаток реалізовано на мобільній версії платформи ISpro і оптимізовано для смартфонів і планшетів на платформах Android і IOS.

Для повноцінної роботи ISpro: Link потрібна система управління підприємством ISpro не нижче 8.00.

ПРИЄМНОГО КОРИСТУВАННЯ!