ISpro: Profile - швидкий доступ до персональної інформації співробітників


Дуже важливо забезпечити легкий та швидкий доступ до персональної інформації співробітників, навіть коли вони знаходяться за межами робочого місця.

Саме тому, компанія ISpro впровадила мобільний додаток ISpro: Profile, який стане незамінним помічником для співробітників компаній, які застосовують у своїй діяльності систему управління ISpro.

Тепер, кожен працівник зможе отримати швидкий доступ до своїх персональних даних зі свого гаджету, в будь-який час та в будь-якому місці. Додаток максимально зручний і зрозумілий у застосуванні

РОЗДІЛИ ДОДАТКУ

1. Зарплата

Розділ "Зарплата" містить Розрахунковий лист співробітника, призначений для відображення та зберігання детальної інформації про всі нарахування і утримання із заробітної плати та відрахувань до фондів.

Для формування Розрахункового листа за певний проміжок часу, необхідно обрати період з зазначенням необхідної дати.

2. Табель

Розділ "Табель" містить інформацію про планові та фактично відпрацьовані години співробітника протягом місяця.

Плановий час відображає кількість запланованого протягом місяця робочого часу співробітника. Фактичний час відображає інформацію про фактично відпрацьований час.

Також розділ містить інформацію про кількість вихідних днів та годин.


3. Накази

Розділ "Накази" містить накази по особовому складу, пов’язані з певним співробітником та інформацією з датою введення в дію наказу, датою самого наказу, кодом підрозділу, посадою, графіком роботи, системою оплати та розміром оплати.

4. Відпустки

Розділ "Відпустки" містить в своїй структурі 3 підрозділи:

5. Довідка

Розділ "Довідка" містить довідку з інформацією про нараховані сукупні доходи, із зазначенням різних відрахувань, які знадобляться як державним службовцям, так і працівникам підприємств різних форм власності.

6. Матеріально відповідальна особа (МВО)

Розділ "МВО" допомагає співробітникам відстежувати актуальну інформацію про матеріальні цінності, малоцінні і швидкозношувані предмети (МШП), основні засоби, які рахуються за ними.

Інформація містить найменування, інвентарний номер, кількість та тип цінності (ОЗ, МШП, КСО).


ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДОДАТКУ:


Також, в налаштуваннях додатку, Ви можете змінювати мову (українська, російська, англійська) та завантажувати фотографію свого профілю.

Додаток реалізовано на мобільній версії платформи ISpro, та може використовуватися на мобільних пристроях та планшетах, на платформах Android та IOS.

Для користування програмою, необхідно лише завантажити додаток через Google Play або AppStore (на Вашому підприємстві повинна бути встановлена ERP система управління ISpro версії 8.00) та пройти авторизацію в особистому кабінеті.

ПРИЄМНОГО КОРИСТУВАННЯ!