ІНТЕРФЕЙС ISPRO 8: ДАЙТЕ ВОЛЮ ВЛАСНІЙ ФАНТАЗІЇ


В нашому сьогоднішньому огляді ми хочемо розповісти, які зміни в інтерфейсі системи Вас чекають у версії ISpro 8.00.002 🆙

Якщо у Вас з'явилося бажання змінити звичний класичний інтерфейс ISpro, якщо хочеться візуальних змін і різноманітності, більше кольорів і фарб, тепер у Вас є така можливість - налаштування інтерфейсу абсолютно всіх модулів системи під себе.

Головною перевагою є повна свобода дій і Ваша фантазія, а також можливість все переробити і налаштувати індивідуально, для власного задоволення і зручності. Реалізація подібного самостійно, зовсім не така складна, як може здатися, на перший погляд. Основна частина всіх змін відбувається в графічному дизайнері, простим рухом мишки.


Конструктор ISpro це зручний, ефективний і гнучкий інструмент адаптації до потреб конкретної компанії і конкретного користувача. У новому конструкторі з'явилося більше можливостей за допомогою яких, Ви зможете змінювати розміри і розташування елементів будь-яких модулів системи, додавати свої закладки, реєстри, графіки та багато інших необхідних компонентів. Склад, розміри, розташування - все це можна легко налаштувати візуально і відразу ж побачити результати своєї творчості.


А в поєднанні з інструментом «Дизайнер документів», Ви зможете повністю кастомізувати систему і змінювати зовнішній вигляд документів за своїм бажанням.
Використання перерахованих можливостей дозволяє оптимальним чином сформувати робоче місце користувача для швидкої і ефективної роботи.
Переваги:
   - не потрібно спеціальних знань;
   - персоналізований і дружній інтерфейс конструктора;
   - більше можливостей для оформлення та дизайну.


ISpro постійно вдосконалюється і намагається зробити продукт зручним для своїх клієнтів. Все це необхідно для того, щоб кожен користувач міг отримати рішення, яке буде максимально відповідати його очікуванням і вимогам.