Налаштування документообігу з M.E.Doc

Налаштування шаблонів користувача для передавання документів з програми ISpro в програму M.E.Doc

Система електронного документообігу M.E.Doc допомагає в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін. Будь-який документ, створений в системі M.E.Doc і підписаний електронним цифровим підписом (ЕЦП), є електронним оригіналом паперового документа відповідно до чинного законодавства.

Система ISpro підтримує обмін документами з програмою M.E.Doc.

У налаштуванні регламентованої звітності в ISpro (модуль Адміністратор / Регламентована звітність) існують системні шаблони передачі даних. Крім системних шаблонів, користувач має можливість налаштовувати шаблони. Для цього необхідно:

Рис. 1 Завантаження шаблону користувача

При виборі пункту меню на екрані з’явиться вікно, в якому користувач зможе відмітити шаблони, які необхідно завантажити в ISpro.

Рис. 2 Завантаження шаблонів документів M.E.Doc

Шаблони користувача в ІSprо відображаються в реєстрі синім кольором.

Далі необхідно налаштувати відповідність полів таблиць ІSprо полям таблиць M.E.Doc. Це можна зробити самостійно – прописуючи всі значення в кожне поле вручну, так і автоматично. Для автоматичного заповнення полів необхідно встановити курсор на призначений для користувача шаблон, який потрібно заповнити і вибрати пункт меню Реєстр / Початкове введення (комбінація клавіш Ctrl + P).

Рис. 3 Початкове введення

При виборі пункту меню на екрані з'явиться вікно з наявними шаблонами, на підставі яких можна заповнити поля в завантаженому шаблоні.

Рис. 4 Початкове введення полів ISpro

Після вибору шаблону, система перенесе налаштування відповідності полів з існуючого шаблону в той, що настроюється. Система буде підбирати відповідності по полю Поле M.E.Doc, якщо значення в цих полях співпадуть, то система перенесе налаштування.

Після налаштування шаблону необхідно вказати типи документів, для передачі яких буде використовуватися даний шаблон. Для цього у верхній правій половині екрану по Insert треба додати типи документів.


Рис. 5 Вікна Коригування

При наявності декількох шаблонів передачі даних для одного типу документа, необхідно встановити пріоритетний шаблон, зазначивши його:

Рис. 6 Встановлення пріоритетності шаблона

«Інтелект-Сервіс»

07.11.2018

Черепівська Олена Вікторівна