Нотатки

Готується випуск нової версії системи ISpro - 7.10. Ми хочемо познайомити вас з новинками, які з'являться в новому дистрибутиві.

У статті Попередній огляд ISpro 7.10 ми розповіли, чому випускаємо нову версію. Але система ISpro продовжує розвиватися, і з'являються нові можливості для роботи користувачів.

До таких новинок можна віднести появу нотаток в системі.

Текст нотатки можна редагувати, задавати шрифт (розмір, колір), вирівнювати, вибирати фон нотаток, вставляти зображення і посилання.

Перша версія нотаток дозволить користувачам з правами адміністратора і співробітникам впровадження і партнерам створювати такі нотатки, які будуть відображати унікальні налаштування під конкретного користувача системи, наявність полів і реєстрів користувача і т.д. Крім того, в нотатки також можна внести інструктивний матеріал для користувача, в т.ч. і зображення і посилання на законодавчі акти. Для всіх інших користувачів нотатки відкриваються в режимі «читання».

Викликати нотатки можна по комбінації клавіш Alt + F1 в будь-якому вікні. Якщо для вікна створена одна нотатка, то при її виклику одразу відкривається текст нотатки. Якщо нотаток декілька, то відкривається реєстр, що дозволяє вибрати необхідну нотатку.

Нотатки прив'язані до вікна модуля і користувачеві або ролі, тобто в одному вікні модуля два користувача можуть бачити різні нотатки або одні і ті ж. Вибір користувачів або ролей задається при налаштуванні доступу до нотаток за пунктом меню Реєстр / Доступ.