HRM. Автоматизація процесів рекрутингу: ІНТЕГРАЦІЯ З САЙТАМИ ПОШУКУ РОБОТИ


Розміщення вакансій. Вибір job-сайтів для публікацій
Імпорт опублікованих вакансій
Відгуки на вакансії
База кандидатів
Фото та вкладення кандидатів
Розумний пошук кандидатів
Вільний пошук резюме

Автоматизація рекрутингу - необхідність і головний інструмент для роботи будь-якого фахівця з управління персоналом. Ми завжди прислуховуємося до побажань клієнтів і створюємо рішення, які допоможуть поліпшити процеси рекрутингу в будь-якій компанії.
В новому огляді - HRM. Автоматизація процесів рекрутингу: Інтеграція з сайтами пошуку роботи Ви дізнаєтеся про такі можливості:
Весь новий функціонал доступний у версії ISpro 8.00.004!

Чи знаєте Ви скільки часу витрачає Ваш рекрутер на розміщення кожної вакансії на job-порталах вручну? А на заповнення звітів і різних таблиць ... Адже будні рекрутера складаються практично з рутинних завдань. Саме тому без автоматизації - нікуди!
Завжди цікаво дізнатися, скільки енергії, ресурсів і часу можна заощадити, правильно організувавши роботу рекрутера. З ISpro не потрібно турбуватися про публікації вакансій на безлічі сайтів пошуку роботи - ми вже автоматизували всі ці процеси.
Тепер вся інформація з різних job-сайтів доступна в одному місці. Створюйте, розміщуйте і редагуйте вакансії, додавайте кандидатів і ведіть з ними спілкування з сайтів пошуку роботи прямо в системі ISpro. У фахівців з підбору персоналу з'явиться більше часу на особисту взаємодію з кандидатами, що дозволить провести об'єктивний аналіз і вибрати кращого з кращих!
Робота з системою інтуїтивно-зрозуміла для всіх рекрутерів. Ви отримаєте готовий і зручний інструмент для ведення процесів рекрутингу.
Можливості автоматизованої інтеграції з сайтами пошуку роботи:
В підсумку автоматизована інтеграція допомагає раціоналізувати і стандартизувати процес розміщення вакансій, дозволяючи швидше і з меншими зусиллями залучати кандидатів на вакансії. Процес публікації вакансій з ISpro тепер став простішим та інтуїтивно зрозумілішим.

Розміщення вакансій
Модуль «Вакансії» містить базу вакансій компанії, де Ви можете створювати вакансії, автоматично розміщувати їх на сайтах пошуку роботи, переглядати статуси, дедлайни, вимоги до кандидата, рівень заробітної плати та багато іншого. Кожен рекрутер отримує доступ до своїх особистих реєстрів вакансій і кандидатам.
Також підсистема Рекрутинг надає можливість рекрутеру призначати відповідальних керівників по конкретних вакансіях, надавати до них доступ та залучати до спільного процесу підбору. Після чого керівник може вносити нові етапи підбору, залишати коментарі та проставляти рейтинг кандидатів.
З даного модуля ви можете створювати вакансії і розміщувати їх на job-порталах, прямо з системи, за допомогою вбудованої функції інтеграції, а також переглядати статуси всіх вакансій із застосуванням зручною фільтрації. Просто один раз складіть опис вакансії для публікації і вкажіть, на яких сайтах Ви хочете її опублікувати.
Система працює за вашим відповідним обліковим записом на job-порталах, яка запам'ятовує дані для входу на сайт і вам не доведеться вводити їх кожен раз.
Для перевірки публікації вакансії на вибраному сайті необхідно просто перейти на job-портал, де будуть відображатися всі розміщені вами вакансії.

Вибір job-сайтів для публікацій
Навіщо публікувати одне й те саме оголошення на різних сайтах пошуку роботи вручну? Створюйте вакансію і розміщайте її прямо з системи на одному або ж декількох необхідних job-сайтах. Пошук співробітників стане швидким та ефективним.


Для того, щоб перейти до розміщеної вакансії на сайті, в системі впроваджено опцію перегляду оголошення за посиланням.

Імпорт опублікованих вакансій
Вам більше не потрібно вносити раніше створені вакансії в систему вручну!
Для зручності користувачів, які розміщують вакансії або ж у випадку, коли на сайтах пошуку роботи були опубліковані оголошення, але підприємство в цей час не використовували підсистему Рекрутинг, в програмі міститься функція імпорту. З її допомогою ви в один клік перенесете усі необхідні оголошення з job-сайтів в модуль Вакансії автоматично. При цьому ви зможете й надалі використовувати всі функції підсистеми, як і для вакансій внесених в модуль вручну. Така можливість значно зекономить ваш час.


Повідомлення про відгуки
Швидко дізнавайтеся про всі отримані відгуки у відповідь на вакансії і оперативно відповідайте кандидатам. Все що для цього потрібно, скористатися функцією - Отримати відгуки, в меню модуля «Вакансії». Після відгуку на вакансію в базу кандидатів системи додаються претенденти з усіма даними (ПІБ, контакти, досвід роботи).
Рекрутер відразу бачить, яким кандидатам потрібно відправити повідомлення, кого покликати на співбесіду, а з ким зв'язатися.

Єдина база кандидатів
Ми зробили так, щоб рекрутери отримували всю необхідну інформацію про кандидата всього за пару кліків.
У модулі є зручна база кандидатів, де можна подивитися всі необхідні дані по претендентах, додавати нових, фільтрувати й сортувати список відображення за різними параметрами. Позбавтеся від паперових файлів, формуйте свою базу кандидатів, проводите їх оцінку і переміщайте по етапах відбору. Все це допоможе організувати зручний процес рекрутингу в одному місці.

Фото та вкладення кандидатів
Перенесення необхідних даних кандидатів вручну при отриманні відгуків на опубліковані вакансії та при пошуку кандидатів на сайтах пошуку роботи – головний біль багатьох рекрутерів. Але вбудований в систему інструмент позбавить вас рутини та зробить ці процеси комфортними.
З легкістю формуйте базу претендентів, в якій буде міститися не тільки основна інформація про кандидата, але й зберігатиметься його фото з сайту та додаткові файли резюме, додані претендентами. Вся інформація буде знаходитися в картці та реєстрах кандидатів.


Розумний пошук кандидатів
Пошук кандидатів за конкретними параметрами - завдання не з легких. Адже тут потрібно розуміти, хто ваш ідеальний претендент і кого ви шукайте. Дуже часто доводиться переглядати величезну кількість профілів, щоб знайти того єдиного фахівця. Важливо знати де шукати кандидатів і як мінімізувати витрачений на це час.
Система ISpro пропонує полегшити такий пошук, не відвідуючи при цьому сайти пошуку роботи. Весь процес автоматизований з job-порталами і пошук відбувається безпосередньо в системі з модуля «Вакансії» (пошук кандидатів, які підходять для вакансії) або «Кандидати» (пошук по заданих параметрах).
Наше рішення допоможе знайти відповідних кандидатів з використанням мінімуму зусиль.

Вільний пошук резюме
Більш потужний та зручний пошук кандидатів завдяки функції створення шаблонів вільного пошуку резюме на сайтах пошуку роботи. Ви можете створювати, редагувати, видаляти шаблони в системі та швидко знаходити необхідних кандидатів.


Пошук резюме відбувається по усіх job-сайтах, після чого формується реєстр резюме з вказівкою сайту-джерела. З даною функцією ви зможете фокусуватися на відборі необхідних резюме та додавати їх в модуль Кандидати, формуючи цілісну базу.

Ви готові до автоматизації рекрутинг-процесів? Тоді спробуйте усі можливості ISpro 8 вже сьогодні!

Ще більше HRM можливостей в ISpro 8 за посиланням https://ispro.ua/review/ispro-8-hrm