HRM. Управління персоналом


Моніторинг настрою
Колектив

Вакансії і кандидати
Швидке узгодження: заяви, запити, записки
Профіль співробітника
Профіль керівника
Мобільний додаток ISpro: Profile


Автоматизувавши роботу HR-відділу, Ви зможете організувати зручний простір для спільної роботи співробітників і оптимізувати внутрішні процеси Вашої компанії. ISpro надає всі інструменти, необхідні для того, щоб допомогти співробітникам відділу кадрів і працівникам інших відділів завжди залишатися ефективними і продуктивними.
Тож в даному огляді версії ISpro 8: HRM Ви дізнаєтесь про наступний функціонал:
  • Систему моніторингу настрою співробітників
  • Новий модуль "Колектив": новини, вказівки, об'яви, опитування
  • Вакансії та кандидати - модуль, для підбору персоналу
  • Мобільний додаток ISpro: Profile
Ці та інші функції доступні в версії ISpro 8.00.004!

Моніторинг настрою
Не секрет, що настрій впливає на якість і ефективність виконуваної роботи.
Система моніторингу настрою від ISpro дозволяє відстежувати, в якому настрої знаходиться працівник, відповідно розуміти його задоволеність, ефективність і продуктивність на сьогоднішній день. Задоволеність роботою підвищує рівень мотивації і сприяє більш активній взаємодії з колегами і клієнтами.
При першому вході в систему (раз на день), система уточнює поточний настрій і кожен співробітник має можливість вибрати один з рівнів настрою, додавши, за бажанням, коментар, вказавши, чим воно викликане.
В налаштуваннях профілю користувач може сам обирати типи іконок настрою: шестерня, круглі, квадратні.
Після цього, HR-менеджер компанії, зможе аналізувати статистику з відповідями, а також бачити, хто і як відповідав за обраний період часу.
При перегляді звіту можна побачити тенденцію змін настрою за будь-який період часу, з можливістю сортування по підрозділу і посаді співробітника.
Всі звіти в модулі мають можливість експорту в форматі XLS.
Сучасний моніторинг дозволяє керівництву тримати руку на пульсі компанії, зміцнити зв'язок з співробітниками, мінімізувати збої в роботі, підвищити продуктивність і планувати подальшу діяльність ефективно.

Колектив
Як у Вашій компанії відбувається процес оповіщення співробітників про події або важливі новини? Ви відправляєте листи на пошту, які можуть загубитися у великому потоці більш важливих листів.
Використовуючи модуль «Колектив» Ви забезпечите взаємодію співробітників HR підрозділу з працівниками, шляхом створення «стрічки новин» по підприємству або підрозділу, включаючи новини, вказівки, оголошення і проведення опитувань з можливістю їх коментування та обговорення. Кожен співробітник буде вчасно сповіщений про подію і не пропустить важливу інформацію.
Доступ до перегляду даних модуля «Колектив» (стрічки новин) мають всі користувачі ISpro через іконку Порядок денний.
Доступ до створення / зміни / публікації нових записів і перегляду результатів опитування модуля «Колектив» надається відповідальним співробітникам HR підрозділу.
Даний модуль - це відмінний інструмент, який буде тримати співробітників в курсі того, що відбувається в компанії!

Новини
Завдяки розділу «Новини» Ви зможете взаємодіяти і залучати всіх співробітників у внутрішні комунікації, ділячись останніми новинами. Сповіщайте людей про результати і досягнення компанії, вітайте зі святами, інформуйте про Дні народження колег та багато іншого.
Вказівки
Як швидко оповістити про важливі вказівки всередині компанії всіх співробітників одночасно?
Написати інформацію в модулі Колектив. Це спрощує і прискорює виконання вказівок, заощаджує Ваш час і допомагає керувати важливими інформаційними вказівками швидко та ефективно!
Оголошення
В модулі Оголошення у Вас з'являється можливість створення інформаційних оголошень про всі заходи і події в компанії. Це можуть бути корпоративи, графік роботи на свята і багато іншого. За рахунок розміщення повідомлень можна бути впевненим, що співробітники не пропустять важливих повідомлень.
Опитування
Для прийняття важливих рішень в компанії, а також для отримання колективної думки про ту чи іншу подію, керівництву, часто необхідно знати думки їх співробітників. Саме для цього в систему додана можливість формування якісних опитувань, в яких можна створювати різні види питань і відповідей. Конструктор опитувань дуже зручний і зрозумілий у використанні.
Після отримання всіх відповідей, у HR-відділів з'являється можливість бачити всі результати голосування.
Всі результати опитувань зберігаються в базі даних і доступні в якості статистики.


Вакансії і кандидати
Система підбору персоналу повинна бути проста і зручна у використанні. Саме для цього створені інтуїтивно зрозумілі модулі - Вакансії і Кандидати. Тепер у HR-відділу буде більше часу на підбір більш кваліфікованих фахівців, оскільки всі дані по кожній вакансії і кандидату будуть у них під рукою.
ISpro дає Вам можливість формувати воронку рекрутингу прямо в модулі, систематизуючи інформацію про кандидатів на всіх етапах прийняття на роботу для того, щоб Ви могли зосередитися на пошуках відповідних фахівців саме для Вашої компанії. Система містить базу вакансій компанії, де Ви зможете створювати вакансії, переглядати їх статуси, дедлайни, вимоги до кандидатів, рівень заробітної плати та багато іншого.
Вакансія має 3 статусу: відкрита - знаходиться в роботі, закрита - кандидат знайдений і прийнятий на роботу, і заморожена - підбір кандидата на вакансію тимчасово призупинено.
Кожен рекрутер отримує доступ до своїх особистих реєстрів вакансій і кандидатів.
При виборі запису в реєстрі вакансій можна переглянути повний профіль вакансії: параметри, вимоги до кандидата, інформацію по автору і дату створення.
У модулі є зручна база кандидатів, де можна подивитися всіх наявних кандидатів, створити нові, відфільтрувати і відсортувати список відображення за різними параметрами.
Реєстр кандидатів має 2 види:
        •        Кандидати в роботі - закріплені за вакансіями
        •        Кандидати в резерві (база кандидатів)
 
Для кандидатів в роботі передбачено довідник статусів, що відображає воронку рекрутингу, «чорний» список, різні варіанти відмов.
Завдяки відображенню статусів Ви відразу зможете побачити: з ким вдалося зв'язатися, з ким зустрітися для інтерв'ю, яке резюме схвалено та інше.
При виборі кандидата в резерві відкривається профіль кандидата, де ви знайдете всю необхідну інформацію: контакти, кваліфікацію, стаж роботи і освіту, прикріплені вакансії і їх статус, додаткові файли у вкладенні.
Для кандидата, який знаходиться в фінальному статусі воронки рекрутингу - прийнятий оффер, передбачена функція прийому на роботу - створення проекту наказу на прийом в модулі Накази. При цьому дані кандидата і вакансії автоматично вносяться в операцію наказу.

Швидке узгодження: заяви, запити, записки
Система дозволяє співробітникам планувати свою відсутність, віддалено направляти заяви або ж робити запити завдяки наявним шаблонам узгоджувальних процесів: 
  •  заява на відпустку;
  •  заява на відпустку за власний рахунок;
  •  запит на зміну графіка роботи;
  •  заява на відгул;
  •  пояснювальна записка.

Керівник або працівник відділу кадрів миттєво отримає повідомлення про такий запит та винесе своє рішення. Після чого співробітник отримає сповіщення щодо результату.
До кожного з цих шаблонів розроблений бланк заяви, який при необхідності може бути роздрукований. Посилання на шаблони розміщені в особистому профілі співробітника.
За рахунок автоматизації даних процесів знижується потреба в особистих контактах співробітників в процесі узгоджень, особливо коли в організації працює велика кількість працівників, або ж коли підприємство має розгалужену структуру відділень, офісів та філій. 
А найголовніше - усі документи в підсистемі Рекрутинг підписуються швидко та легко за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).


Профіль співробітника
Вся необхідна інформація про співробітників тепер доступна в будь-який час, в один клік.
У модулі зберігається і відображається вся службова, контактна і особиста інформація пов'язана зі співробітником. Всі дані в профілі розміщені структуровано і зручно для користувача.

Для отримання більш розгорнутих даних про співробітника необхідно перейти в його профіль, в якому міститься наступна інформація:
        •        робочий час;
        •        рівень доходу;
        •        трудова діяльність;
        •        нарахування, утримання;
        •        призначення;
        •        персональні дані, освіта, дані про родину.
Доступ до особистої інформації співробітника, внесення змін і додаткової інформації, мають тільки ті користувачі, у яких є відповідні права.
Всю інформацію можна виводити на друк або експортувати в формат xls.

Профіль керівника
Як і кожен співробітник, так само і керівник має свій власний особистий простір в системі - сторінку з персональною інформацією.
Та окрім власних даних керівник зможе швидко перейти до перегляду інформації про підлеглих працівників. Зручне використання та доступність до контактів співробітників значно спрощує комунікацію.


Прямо з особистого профілю ви зможете не гаючи часу зв'язатися зі співробітником, зберегти контакти, отримати повну та достовірну інформацію про:
        •     кількість відпрацьованого часу за необхідний період;
        •     відпустки та її залишок;
        •     заробітну плату, нарахування та утримання;
        •     роботу у вихідні або ж понаднормовий час;
        •     освіту та досвід роботи.

Все це полегшує керівникові доступ до необхідних даних, економить час, оптимізує внутрішні комунікації, допомагає погоджувати з колегами робочий час, відгули та відпустки.
Доступ до особистої інформації є надійним та безпечним!

Мобільний додаток ISpro: Profile
Користуючись мобільним додатком ISpro: Profile співробітники зможуть:
        •        Отримувати інформацію про заробітну плату
        •        Переглядати Табель з інформацією про кількість відпрацьованих днів та годин
        •        Ознайомлюватись з наказами
        •        Отримувати інформацію про баланс відпусток та заяви на відпустки
        •        Отримувати довідку про доходи
        •        Відстежувати матеріальні цінності, які закріплені на підприємстві за співробітником

Використання додатку зможе підвищити лояльність співробітників компанії, шляхом нового формату взаємодії з відділом кадрів та бухгалтерією.
Більше інформації про додаток за посиланням - https://ispro.ua/mobile/ispro-profile