HRM. НАВЧАННЯ ТА ОЦІНКА: система для ефективного навчання та розвитку персоналу


      Навчання та оцінка персоналу на підприємстві покликане перетворити працівників в рушійну силу будь-якої компанії.  
      Новий модуль «Навчання та оцінка»  дає можливість легкого планування, створення і керування ресурсами середовища для навчання та оцінки.

     Всі рутинні процеси, які зазвичай забирають ваш час, тепер автоматизовані й працюють злагоджено. Модуль має багато функцій, які полегшують процес навчання та оцінювання персоналу. Система має зручний інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс.
      Таким чином модуль відкриває великі можливості для представлення навчально-методичних матеріалів курсу, проведення теоретичних і практичних занять, організації опитувань та тестувань, як для окремих співробітників, так і певної групи.


      Система має багатофункціональний тестовий модуль. Оскільки основною формою контролю знань в дистанційному навчанні є тестування, в модулі є великий інструментарій для створення тестів і проведення навчального і контрольного тестування.
Основні можливості модулю для керівників:
 • створення та призначення курсів;
 • перевірка рівня знань та навичок персоналу;
 • контроль за проходженням навчання та успішністю;
 • проведення оцінки персоналу 360.
Основні можливості для працівників в модулі:
 • проходження курсів, тестувань;
 • перегляд своєї успішність та активності по навчанню;
 • участь в оцінюванні;
 • завантаження особистих файлів в модуль для подальшого використання.
Оцінка персоналу
      Кожна компанія стикається з проблемою оцінки співробітників.
   Чим компанія більше, тим складніше відстежувати і проводити оцінку роботи персоналу в цілому та успішність кожного працівника зокрема. Саме для полегшення та автоматизації цих дій було розроблено модуль «Оцінка та навчання персоналу». Суть оцінки зводиться до того, щоб визначити набір якостей людини, порівняти його з еталонним варіантом для конкретної діяльності й прийняти зважене управлінське рішення.
      Оцінка персоналу – це комплекс дій по виміру характеристик співробітників, їх ділових якостей, результатів роботи та відношення до компанії в цілому. Вона допомагає керівнику компанії в прийнятті керівних рішень щодо підвищення результативності роботи співробітників, їх утриманню та розвитку. Основними цілями оцінки є виявлення функціональної ролі певного працівника та його потенціалу, що своєю чергою безпосередньо впливає на підвищення ефективності та продуктивності праці.
      Автоматизація оцінки персоналу за допомогою нашого модуля допомагає швидко і якісно оцінювати співробітників компанії та приймати відповідні рішення для подальшого розвитку персоналу.

Оцінка 360 градусів
      В модулі «Оцінка та навчання» представлено якісний метод оцінки – Оцінка 360 градусів. Він допомагає співробітникам розпізнавати сильні та слабкі сторони, підвищувати свою ефективність та виявляти причини, які можуть заважати рухатися вперед.
Модуль дозволяє зробити процедуру оцінки 360 швидкою і зручною, скоротити час і ресурси на підготовку, заповнення анкет, збір і аналіз результатів.


В модулі підтримується:
 • розробка моделей компетенцій, індикаторів, питань;
 • створення в програмі заходів з оцінки «360 градусів»;
 • визначення учасників процедури оцінки;
 • інформаційна розсилка учасникам;
 • заповнення анкети в системі;
 • аналіз результатів і звітність;
 • розсилка результатів учасникам заходу;
 • формування індивідуальних планів розвитку.
      Оцінка ґрунтується на відгуках співробітників, колег і керівників. Це дає більш всебічне і цілісне уявлення про загальну продуктивність співробітника.
Така оцінка має ряд переваг:
      -        всебічна оцінка ділових якостей співробітника;
      -        вимір компетенції працівника;
      -        надання зворотного зв'язку про те, як інші сприймають співробітника.

Навчання персоналу
      Навчання має великий вплив на мотивацію, утримання і загальну продуктивність співробітників. Все залежить від правильного програмного забезпечення. Саме наше рішення по навчанню персоналу є ефективними, зрозумілими та зручними у використанні.


      Модуль легкий у використанні, володіє багатьма функціями та використовується компаніями для онлайн-навчання. За його допомогою співробітники можуть проходити курси, опитування, семінари, складати тести або ж повторяти пройдений матеріал. Вся інформація в одному місці, без додаткових excel-табличок та ручного надсилання листів.


      Просто завантажуйте в модулі ваші навчальні матеріали та тести, запросіть співробітників, відстежуйте їх прогрес навчання та оцінюйте отримані відповіді.
      В модуль можна легко завантажувати будь-який тип контенту: текстовий, зображення, презентації, відео. Усе задля залучення персоналу до навчання.


Переваги:
 • потужний інструмент для розробки навчальних матеріалів;
 • зручне управління та використання користувачами;
 • оперативне проведення тестувань, навчань;
 • наочні звіти для контролю за навчанням співробітників.
Результати від використання модулю :
      - адаптація нових співробітників;
      - продуктове навчання;
      - атестація співробітників.

Відзнаки
      Відзнаки - це елементи, які відображаються в обліковому записі користувача, який її отримав. Користувач нагороджується відзнакою по завершенню певного навчання. Це може бути тест, лекція або весь курс в цілому.
За допомогою відповідних налаштувань можна додавати нові відзнаки й керувати уже готовими. Після створення відзнаки задаються критерії їх присудження.

Компетенції
      Компетенції - це набір особистих і ділових якостей співробітника, знань, умінь і навичок, які необхідні для ефективного виконання роботи і досягнення високих результатів. Наявність можливості автоматизувати оцінку компетенцій заощаджує час та стандартизує цей процес.

Журнал оцінок
       Журнал оцінок містить та зберігає оцінки (результати) всіх учасників курсу. Результати оцінок по усім видам діяльності курсу доступні в меню, яке знаходить в боковій частині сторінки.


      Елементи оцінок можуть створюватися як вручну, так і автоматично. Оцінкою може слугувати число або слово. Також в налаштуваннях існує можливість приховування оцінки від учасників курсу.

Календар
      Календар є зручним інструментом і відмінним помічником при організації навчання персоналу.
   Розділ Календар відображає в які дні назначені певні події підприємства: лекції, анкети,  тести або ж особисті події певного користувача для гнучкого планування графіку роботи.


      Події в календар потрапляють автоматично, якщо при їх створенні налаштовані певні дедлайни (дати) в які необхідно виконати те чи інше завдання.


      При наведенні на відповідну подію спливає невелике вікно, в якому відображається дата події і його назва у вигляді посилання, при натисканні на яке здійснюється перехід до інформації про подію. В календарі присутня можливість його експортування в Google, Outlook або іншу програму календаря.

      Ці та багато інших функцій доступні в версії ISpro 8.00.002!

Легкість використання модулю та зрозуміле меню служать додатковою перевагою для вибору саме нашого програмного забезпечення.
Використання ефективної та різноспрямованої системи навчання та оцінки персоналу в сучасних умовах дозволяє вирішити цілий комплекс завдань управління, створити високопрофесійну й мотивовану команду, а також підвищити конкурентоспроможність компанії.