УПРАВЛІННЯ ЦІЛЯМИ (OKR): підвищення ефективності вашої організації

Управління цілями компанії (OKR) - це метод управління, який дозволяє компанії направляти зусилля на загально важливі цілі в рамках всієї організації та об'єднати всіх для досягнення загальних результатів.
Для того, щоб всі співробітники вашої компанії працювали як одне ціле, всі вони повинні мати вибудуване ієрархічне дерево цілей і ключових результатів. Коли ви ставите цілі й завдання за методикою OKR на самому верхньому рівні знаходяться завдання компанії, потім команди та вже від них формуються напрямки для кожного співробітника.
Успіх наступає лише в тому випадку, якщо команда робить те, що найкраще для всієї компанії, а співробітники роблять те, що найкраще для команди.

OKR для всієї компанії
Спеціально розроблений новий модуль «Управління цілями» ISpro робить постановку цілей простою і прозорою, дозволяючи створювати й ставити значущі цільові направлення OKR для компанії, команд і кожного співробітника. Така модель допомагає бачити повну картину для розвитку компанії, а також розуміти, як виконання цілей кожного співробітника впливає на загальні результати. Модуль покликаний поліпшити ключові показники діяльності будь-якого бізнесу.
Індивідуальні та командні цілі
Модуль допомагає встановлювати особисті OKR співробітників і направляти їх на те, що повинно бути досягнуто. Коли ви ставите цілі, співробітники розраховують на їх успіх і сповнені рішучості досягти їх. Для більшості з них постановка цілей є фактором, що мотивує та спонукає виконувати завдання. Чим ясніша мета, тим краща продуктивність співробітників.
Командні цілі - це цілі, узгоджені із загальним напрямком діяльності компанії, які відповідають загальній стратегії розвитку бізнесу.
У міру виконання цілей і співробітник, і команда, і вся компанія, будуть бачити, як вони просуваються. Тепер відстеження ключових результатів і отримання загального уявлення про прогрес команди відбувається за лічені хвилини.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс модуля «Управління цілями» в режимі реального часу дозволяє:
- ставити цілі і фокусуватися на найважливішому;
- проводити моніторинг виконання всіх цілей;
- підвищувати залученість шляхом прозорості на всіх рівнях;
- інформувати команду про цілі компанії;
- оцінювати результативність роботи кожного співробітника.
Оцінка ефективності бізнес-процесів і оцінка ефективності всієї команди в системі ISpro доступна в будь-який момент. Ви можете вчасно зрозуміти, з чим виникають труднощі і як допомогти.

Показник ефективності KPI
Досягати цілей виходить швидше і простіше, якщо вони правильно сформовані. А якщо від їх досягнення ще й залежить розмір зарплати - мотивація виконання зростає.
KPI - це система показників, за допомогою яких роботодавці оцінюють своїх співробітників.
В системі ISpro 8.00.002 реалізована можливість нарахування премій по KPI в залежності від результатів виконання цілей за певний період.
На підставі даних, що містяться в реєстрі результатів виконання цілей, в модулі «Управління цілями» відбувається розрахунок преміальних показників.
Для окремих категорій фахівців KPI стане прекрасним заохоченням завдяки матеріальним бонусам і дозволить компанії працювати ефективніше. Головне - ставити реальні і зрозумілі цілі, враховуючи специфіку роботи фахівців різних професій.

Створення цілей
У модулі ви можете створювати цілі, призначати їх для конкретного співробітника, вибирати ключові результати і їх оцінку, визначати період для виконання мети та інші необхідні параметри.
На підставі призначення цілей для конкретних співробітників, автоматично створюється список завдань, який відображається в модулі «Завдання», користуючись яким Ви будете мати уявлення про все, що потрібно зробити, проконтролювати та не упустити важливі завдання.

Для зручного користування модулем передбачена можливість перегляду завдань в режимі загального списку, дня, тижня, місяця.

За допомогою даного розділу Ви зможете контролювати виконання поставлених завдань, отримувати, переглядати, створювати і редагувати завдання
Всі цілі, які втратили свою актуальність, або ті, за якими досягнуто всі поставлені цілі, потрапляють в архів цілей.

Ці та багато інших функцій доступні в версії ISpro 8.00.002!

Модуль «Управління цілями» дуже корисний і зручний інструмент, який допоможе вам реалізувати найважливіші цілі та зосередити зусилля всього персоналу в правильному напрямку.