Путівник в ISpro

Путівник призначений для підключення різних web-документів, в тому числі відкриття web-сайтів в Головному вікні системи ISpro. Налаштування путівника виконується в модулі Адміністратор\Користувачі і ролі, закладка «Ролі/Путівник» на підставі файлів (* .htm і * .html файлів з каталогу  \HTM  серверної частини ISpro).
Путівник в Головному вікні системи ISpro доступний тільки користувачам з роллю Адміністратор.
Приклад використання:
Створіть для користувача інструкцію, яка буде доступна в Головному вікні системи ISpro. Для цього створіть файл формату *.htm, в каталозі \HTM серверної частини ISpro (ім'я файлу довільне і має складатися з цифр і символів латинського алфавіту.
Наприклад, створили файл з ім'ям instructions.html.
Вміст файлу може бути як у вигляді звичайного тексту, так і у вигляді тексту з використанням тегів HTML.

Приклад тексту:
Для роботи в системі ISpro під обмеженим обліковим записом користувача Windows на каталог клієнтської станції ISpro, а також на гілки реєстру HKLM\SOFTWARE\ Challenge Software і HKLM\SOFTWARE\ODBC повинні бути встановлені повні права доступу.
 
Той же текст, але з використанням тегів HTML.

Для роботи в сістемі ISpro під обмеженим обліковим записом користувача Windows на каталог клієнтської станції ISpro, а також на гілки реєстру HKLM \ SOFTWARE \ Challenge Software і HKLM \ SOFTWARE \ ODBC повинні бути встановлені повні права доступу.

Після того, як створили файл - зайдіть в підсистему Адміністратор  у модуль  Користувачі і ролі, на закладці Ролі оберіть закладку «Путівник» і натисніть клавішу F4.

Оберіть файл та введіть найменування.

 

У Головному вікні системи ISpro  на панелі меню в пункті Путівник доступний список вибраних файлів.