Випущено дистрибутив нової версії ISpro 7.12. та мобільний додаток ISpro: Profile.

Компанія ISpro випустила дистрибутив нової версії ISpro 7.12, що надав можливість користуватись програмою більш зручно та легко. Програмний продукт зберіг свою унікальність, гнучкість налаштувань та став менш вибагливим до ресурсів.

Найбільш значними змінами нової версії являються:

- поява абсолютно нового серверу додатків, реалізованого на сучасній платформі .NET Core, яка забезпечує більш швидку та стабільну роботу програми при використанні будь-яких обсягів даних;

- можливість масштабування з'єднань, які допомогають повисити продуктивність роботи та впоратись з навантаженнями;

- швидке переналаштування системи при виникненні збоїв або при плановому обслуговуванні, завдяки конфігурованості системи;

- поява нового, сучасного WEB-інтерфейсу, завдяки якому адміністрування серверу додатків стало більш зручним та зрозумілим;

- поява оновленого, сучасного інтерфейсу системи, та застосування нових панелей інструментів, шрифтів і кольорів, що дозволяють користувачеві більш зручно використовувати різні функції.

Впроваджуючи та використовуючи нові технології, та задля комфорту клієнтів, компанією ISpro буде випускатися ряд мобільних додатків, які стануть незамінними помічниками в роботі, та завдяки яким, кожен зможете скористатися всіма послугами, які пропонує система.  

Першим додатком, який випустила компанія, став мобільний додаток ISpro: Profile.

ISpro: Profile - це додаток, реалізований на мобільній версії платформи ISpro. Для його роботи необхідна система управління підприємством ISpro 7.12.

Даний додаток, розроблений фахівцями компанії, максимально зручний і зрозумілий у застосуванні та призначений для користування працівниками підприємств, які застосовують у своїй роботі систему управління ISpro.

Додаток дозволяє співробітнику отримати швидкий доступ до наступної інформації:

  • заробітна плата (розрахунковий лист з усіма нарахуваннями);
  • табель обліку робочого часу;
  • накази по співробітнику;
  • відпустки (календар відпусток);
  • довідку про доходи працівника.

Додаток розроблений для мобільних пристроїв та планшетів, на платформах Android та дуже скоро буде випущений на платформі IOS. Для користування програмою, необхідно лише завантажити додаток через Google Play а згодом і через AppStore.

 

https://play.google.com/store/apps/dev?id=7737438708376057883

 

Завантажуйте!