ISpro на одній з головних подій країни – Kyiv Smart City Forum 2019

1 жовтня 2019 року наша компанія прийняла участь в головній smart-події року Kyiv Smart City Forum 2019.

Вже 3-ий рік поспіль, ми ділимось з відвідувачами форуму досвідом успішного використання та впровадження наших сучасних програмних рішень, які допомагають підвищити ефективність діяльності, покращити управління  та зробити роботу максимально легкою та зручною.

Kyiv Smart City Forum 2019 – це платформа, яка зібрала понад 3 тисяч учасників, для обговорення тем діджиталізації міст, популяризації smart-технологій та розвитку і впровадженню інноваційних рішень у містах.

Київ - це перше місто України, яке протягом 4 років впроваджує сучасні технології та найактивніше розбудовує цифрову міську інфраструктуру.

«Завдяки створенню цифрової інфраструктури в місті, Київ, у світових інноваційних рейтингах входить до топ 15 міст за швидкістю впровадження інновацій. Комплексний підхід в використанні розумних технологій, дає нам можливість забезпечувати містян електронними послугами, не витрачаючи на це безліч зайвих ресурсів» - про це заявив мер Києва Віталій Кличко, під час свого виступу.

Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, зазначив - «Наша ідеологія – місто, як цифрова платформа. Ми прагнемо, щоб наше місто було у смартфоні, надавало безліч зручних і ефективних послуг та зробило можливість оптимального управління містом».

Захід об’єднав усіх, хто ефективно створює, впроваджує та використовує сучасні рішення для розвитку міст. Серед них і ми.

Наш CCO компанії, Дмитро Борисов, розповів про діджиталізацію країни та впровадження нових інноваційних рішень для управління містом від ISpro.