Міським головам презентували систему управління містом за допомогою «ІС-ПРО» та «Твій час»


Міським головам презентували систему управління містом за допомогою «ІС-ПРО» та «Твій час»

14 грудня 2016р. відбувся навчально-практичний семінар для міських голів «Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством».

Семінар був організований Всеукраїнською громадською організацією «Клуб мерів». Він проходив у бізнес-центрі «Кристал» та зібрав близько 70 керівників органів місцевого самоврядування з різних областей України.

Закономірно, що розвиток інформаційних технологій та сучасні світові тренди викликають зміни і в підході до державного управління. Тому у рамках семінару представники прогресивних українських підприємств презентували актуальні рішення, що стають можливими завдяки сучасним технологіям. Зокрема участь у семінарі прийняли і представники розробника програмного комплексу «ІС-ПРО» та веб-сервісу «Твій час», директор департаменту розвитку систем управління міським господарством Ігор Земсков та директор з розвитку Дмитро Борисов.

Перший віце-президент «Клубу мерів» Олександр Мазурчак спільно з  Ігорем Земсковим презентували проект «Цифрове місто». Вони розповіли, що ця платформа для ефективного керування громадою надає можливість забезпечення ефективного управління всіма галузями міського господарства, інтерактивної комунікації з жителями міста та прогнозування розвитку міської інфраструктури.

Про можливості використання комплексної системи управління міським господарством розповіли Дмитро Борисов разом із Михайлом Нетяжуком, міським головою м. Фастів, у якому наразі впроваджується ця система.

Вони презентували систему, створену на базі комплексу «ІС-ПРО» та сервісу «Твій час», призначену для центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, державних підприємств, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Ця комплексна система враховує особливості фінансово-господарської  діяльності державних організацій відповідно до чинного  законодавства України та наказів Держказначейства України. Вона сприятиме збільшенню ефективності використання ресурсів та  оперативності у прийнятті та виконанні управлінських рішень.

Ця система сприятиме як максимальній економії коштів в умовах обмеженого фінансування, так і значному скороченню часу, що витрачається на складання звітів та консолідацію даних. Крім того, зникне необхідність побудови комплексної  системи захисту інформації у кожній окремій установі.

Але зручна та вигідна така система не лише для держструктур, а передусім – для мешканців. Вона сприятиме прозорості процесів державного управління та спрощенню бюрократичних процедур. А завдяки мобільному додатку «Твій час» мешканці міст, де буде проваджена ця система, зможуть отримувати інформацію про комунальні послуги, оплачувати їх та контролювати нарахування.

Тож впевнено можна сказати, що впровадження інформаційних технологій – це не лише закономірний крок для бізнесу, але й найефективніший шлях управління громадою.