Розробник «ІС-ПРО» привітав переможців конкурсу молодіжних проектів

 

Розробник «ІС-ПРО» привітав переможців конкурсу молодіжних проектів

У Києві відбулось нагородження переможців конкурсу «Як зробити історію України цікавою для молоді», що проходив серед учнів шкіл та студентів українських вишів. Лауреати отримали подарунки від провідного українського розробника програмного забезпечення.

Розробник «ІС-ПРО» різнобічно сприяє підвищенню професійного рівня своїх користувачів, проводить навчання та тренінги, сміливо впроваждуючи в Україні сучасні технології, надає безкоштовно свої програмні продукти вищим учбовим закладам, а також завзято підтримує освітні програми, особливо – серед молоді. Одним із таких заходів, до яких долучився розробник  «ІС-ПРО», Група компаній «Інтелект-Сервіс», став конкурс молодіжних проектів, проведений з ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» (просвітницький проект  “LIKБЕЗ. Історичний фронт”) та за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Конкурс під назвою «Як зробити історію України цікавою для молоді» проводився з 1 травня по 24 серпня 2016 року і мав на меті залучення молоді до формування учбового матеріалу про рідний край та сприяння створенню нового формату викладання історії в учбових закладах. Школярі та студенти створювали власні проекти, які мають сприяти більш легкому та приємному сприйняттю та кращому засвоєнню матеріалу. Найкращими серед учасників стали:

Киянин Микита Гранків здобув перемогу за власний проект «Інноваційний міжпредметний проект з відкритою координацією, присвячений життю дисидента Олекси Тихого» у номінації «Нові технологічні засоби популяризації історії».

Харківчанка Єлізавета Субуч отримала відзнаку у номінації «Соціальні мережі для популяризації історії», презентувавши проект «Мандрівники часу. Соцільна платформа-блог».

Колектив учнів Великоглибочецької ЗОШ імені Ярослава Стецька з Тернопільської області переміг у номінації «Історія рідного краю в контексті історії України» із проектом «З бабусиної скрині».

Анжела Сернелок  з м. Волноваха стала переможницею у номінації «Історія рідного краю в контексті історії України» завдяки проекту «Запрошуємо до Волновахи».

Проект Катерини Павлової з м. Миколаїв «Шляхами історії» переміг у номінації «Меморіально-мистецькі акції».

Марина Кім з м. Миколаїв отримала заохочувальний диплом за іноваційний проект «Місто майбутнього».

Олександр Штільгойз із м. Житомир отримав заохочувальний диплом завдяки проекту «Український супер-герой Іван Сірко – великий характерник».

Під час урочистої церемонії, що відбулася 06 жовтня 2016 року, дітей привітав Президент України Петро Порошенко. Також переможці конкурсу отримали пам’ятні дипломи та корисні подарунки: шість планшетних персональних комп’ютерів від Групи компаній «Інтелект-Сервіс», а колективу Великоглибочецької школи фліпчарт для занять подарувала компанія «Офіс-Кіт». Проте найголовнішою відзнакою для дітей стала реалізація проектів-переможців у навчальних закладах, що напевно положить початок новому підходу до викладання історії, що буде дійсно цікавим для учнів!