Інтеграція ISpro з Є-дата

Для зручної і швидкої передачі договорів, додаткових угод, актів і накладних на портал       Є-дата в системі ISpro реалізовано звіт R302_008 «302 FR Експорт для Є-дата API».

Звіт розташований в підсистемі Ведення договорів і запускається з модуля Картотека обліку договорів, Облік розрахунків за договорами та модуля Звіти.

Звіт реалізовано в версії ISpro 7.11.033.999.

Всі дані вивантажуються відповідно до структури імпорту документів розміщеної на сайті - https://confluence.spending.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=20971554

Для генерації токену необхідно:

  • зайти до службового кабінету;
  • перейти в розділ «Договори» і натиснути кнопку Інтеграція;
  • заповнити форму;
  • підписати форму ключем електронного підпису.

Детально ознайомитись з інструкцією по генерації токену можна на сайті - https://spending.gov.ua, в розділі «Інструкція користувача» - https://confluence.spending.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=20971688

Логіка вивантаження даних в форматі JSON аналогічна, як при вивантаженні договорів через формат *csv. Даний формат дозволяє передавати дані з системи ISpro відразу на портал Є-дата. Користувачеві лише потрібно запустити звіт, задати необхідні параметри та натиснути кнопку «ОК».

Договори, додаткові угоди, акти і накладні вивантажуються зі специфікацією. Окремо специфікація, як в форматі *csv, не вивантажується!

Штрафами виступають рахунки, підставою для яких, була операція договору Штрафна санкція.

Після запуску звіту, в каталог для збереження файлу з помилками буде збережено файл з протоколом про передачу даних.


Зверніть увагу! При кожному наступному запуску звіту, файл помилок буде замінено на новий.

 

ПАРАМЕТРИ ЗВІТУ

При запуску звіту, для вивантаження договорів міститься наступний ряд параметрів:

«Виводити зовнішній номер договору». Для вивантаження номера використовується зовнішній чи внутрішній номер. У разі використання зовнішнього номера, необхідно поставити відповідний параметр.

«Виводити коментар як предмет договору». Для вивантаження предмета договору використовуються поля договору – «Об'єкт угоди» або «Коментар». У разі «Коментаря» необхідно поставити відповідний параметр.

«Об'єднувати договори з однаковим зовнішнім номером, контрагентом та предметом договору». Параметр використовується у випадку, якщо договір оплачується з двох розрахункових рахунків (з різних фондів) і виникає необхідність ввести його два рази, вибравши різні рахунки і проставивши необхідну суму, але залишивши один номер. Параметр «Виводити зовнішній номер договору» буде встановлено за замовчуванням. Також проводиться перевірка по всім полям, окрім Вартість_договору, в_т.ч. _ПДВ, Еквівалент_у_грн. Якщо хоча б одне з не розрахункових полів не збігається, то такі договори не будуть згортатися в один. Якщо всі поля збіглися, то поля Вартість_договору, в_т.ч. _ПДВ, Еквівалент_у_грн плюсуються і в звіт виводитися один рядок договору. Даний параметр працює тільки для вивантаження договорів!

 

ВИВАНТАЖЕННЯ ДОГОВОРІВ

Для коректної передачі договорів необхідне правильне заповнення їх параметрів:

  1. У налаштуваннях договорів потрібно встановити параметр – «Відображати поля для вивантаження в Є-дата».

Після встановлення параметру, на першій закладці в карточці договору з'являться поля – «ДК 021» та «Обгрунтування».

При натисканні клавіші F3, в полі «ДК 021» відкриється вікно, в якому при натисканні ins або «Реєстр/Створити» можна вказати один або декілька кодів за єдиним закупівельним словником. Так само можна заповнити поле вручну, прописав всі коди через кому та пробіл. Наприклад: «39312000-2, 30131800-4, 42132110-7».

Поле «Обгрунтування» заповнюється в разі відсутності процедури закупівлі. Якщо поле не заповнено, то при вивантаженні значення «Процедура_запупівлі (так/ні)» буде заповнено значення «Так».

  1. У довіднику адрес, в картці країни, потрібно заповнити поле «Буквений альфа-3». У випадку України це значення UKR.

  1. Заповнити довідник регіонів необхідно згідно кодуванню, вказаному на сайті: https://confluence.spending.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=5801742

  1. Відповідно до структури імпорту адрес https://confluence.spending.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=20971554 (таблиця Структура address), необхідно заповнити поле «GUID» кодом із довідника «КОАТУУ».

Приклад кодування регіону:

Приклад кодування міста: